Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Poptávka
Možnost výhodného pronájmu školících prostor v Praze na Letné. Vhodné pro vaše školení, semináře a další akce. Máte-li dotaz ohledně vybavení nebo rezervace školicí místnosti, neváhejte nás kontaktovat.........
Středisko

ZDrSEM má vlastní školící prostory, ve kterých kurzy první pomoci probíhají. Školicí středisko se nachází v ulici Kostelní 24, Praha 7 - Letná ve vnitrobloku domů. Vejdete-li přes první dveře do vnitrobloku, pokračujte dále do dalšího domu a po levé ruce spatříte tři malé schůdky. Vydejte se po nich a jste tu. Při průchodu do střediska prosíme příliš nehlučte a nezavdávejte tak obyvatelům domu důvod ke stížnostem.

Středisko se skládá ze dvou školicích místností, jedné větší a jedné menší. K dispozici je zázemí ve formě vybavené kuchyňky (káva, čaj, mléko, cukr standardně k dispozici), dvě toalety a sprcha. V případě zájmu lze na středisku také přenocovat, a to za cenu 50,-/osoba/noc ve vlastním spacáku na matracích, které jsou tu k dispozici. Středisko je vybaveno wi-fi, dataprojektorem, flipchartem s příslušenstvím, tzv. sedánky (tvrdší polštáře na sezení) i židlemi. Pro venkovní aktivity možno využít zadní dvorek (pozor, vnitroblok, kterým jste přicházeli, patří k sousednímu domu a není možno na něm pořádat jakékoli aktivity) nebo park Letenské sady, který se nachází v těsné blízkosti.

 

Na středisko se lze dostat buď MHD, pojedete-li na zastávku tramvaje Kamenická, nebo autem. V horní části ulice Kostelní (nahoře u technického muzea) je placené parkování v ceně 15,-/hod od 8:00 do 18:00, dále zdarma.

 

V případě, že není středisko obsazeno kurzy první pomoci, lze jej pronajmout za tyto ceny:

  • večerní akce (cca 3 hod) = 500,-
  • 1 den = 1.500,-
  • 2 – 3 dny = 1.200,-/den
  • 4 a více dní = 1.000,-/den