Pro firmy

Kurzy pro firemní kolektivy, učitele nebo zájmové skupiny. Kurzy pro firmy mohou sloužit jako klasické školení první pomoci, k proškolení zdravotních hlídek, firemní benefit s přidanou hodnotou nebo zajímavá a přínosná forma teambuildingu.

Kurzy probíhají obvykle v prostorách společnosti nebo v rámci výjezdové akce skupiny zaměstnanců.Záchranářská hra

Teambuilding s přidanou hodnotou! Čas strávený s kolegy, který má jasný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízí spojení tradičních týmových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíteCo říkají absolventi našich kurzů

absolventi
H. Bernardová
Rodinný pivovar Bernard

Co se týká kurzu první pomoci ZDrSEM, zaznamenali jsme od našich zaměstnanců velmi kladnou odezvu. Mnozí nám dokonce děkovali za to, že jsme jim umožnili tento kurz absolvovat. Především oceňujeme, že jsme si mohli vyzkoušet poskytnutí první pomoci každý sám osobně při situacích zachraňujících život. Stanoviště a modelové situace byly z vaší strany připraveny velmi reálně a většina účastníků si tak mohla na vlastní kůži zažít, co to obnáší zachraňovat. Velmi dobrý moment bylo uvědomění si, že především musí každý zachránce ošetřit svou vlastní bezpečnost.

absolventi
Vítek P.

Praxe je důležitější než samotná teorie, na jiných přednáškach se učíme že bychom měli strčit prsty do krvácející rány, ale kde přesně, jakou silou a jsme schopni vůbec v takové situaci zareagovat i když tohle víme a ne jenom zamrznout na místě?

absolventi
Maria S.

Kurz Mama se mi velice líbil hlavně proto, že už konečně vím, jak bych zachránila svého syna. Bylo to moc zábavné i když v názvu kurzu je spíše dle mého názoru strach. Všichni lektoři znali odpovědi na všechny otázky a byli opravdu profesionální. Většina situací se zkoušela prakticky což hodně pomůže k tomu, aby si člověk lépe vzpomněl pokud nějaká nehoda nastane. Kurz Mama bych opravdu doporučila každému rodiči, prarodiči nebo komukoliv, kdo hlídává dětičky. Po kurzu  jsem si připadala o moc jistější a myslím, že pokud už se něco stane, tak to pomůže i psychicky

absolventi
J. Czwartynská
Mibcon

Děkujeme celému týmu za perfektní přípravu kurzu 1. pomoci pro dospěláky, který probíhal v sídle naší společnosti. Celá akce byla dokonale zorganizovaná, s maximálním profesionálním přístupem a nezapomenutelnými zážitky. Díky ZDrSemákům jsme sami v sobě našli dostatek odvahy i vnitřní jistoty …Důležité je se NEbát a NEstydět podobný kurz absolvovat .

absolventi
Petr Novák
ředitel

Donec sed odio dui. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Maecenas faucibus mollis interdum. Maecenas faucibus mollis interdum. Sed posuere consectetur est at lobortis.