Kurzy první pomoci pro veřejnost

Otevřené kurzy pro veřejnost - v nabídce najdete kurzy jednodenní i vícedenní, tématicky zaměřené na děti, outdoorovou první pomoc nebo pro zdravotníky zotavovacích akcí.

Všechny kurzy je možné realizovat pro uzavřené skupiny. Máte-li zájem o kurz na objednávku, kontaktujte nás mailem nebo telefonicky.(s)MIMI

Těšíte se na nového člena rodiny nebo již máte miminko z porodnice doma? Děsí vás představa, co všechno by se mu mohlo stát? Tak jste tu správně - praktický kurz první pomoci ZDrSEM (s) MIMI Vás provede a připraví na ty nejhorší scénáře, které by vašeho drobečka mohly potkat. Naučte se zachránit život miminku!
Termíny kurzu
Praha
2750 Kč
s MIMI
Praha
2500 Kč
bez MIMI
Informace a přihláška


#TEEN

Nemusí ti být nad 18 let, abys dokázal*a zachránit život. V bezpečné atmosféře budeme trénovat co a jak udělat, když jde do tuhého. A ve zdrsemím stylu: bez powerpointových prezentací, ale prakticky a zároveň s ohledem na to, na co si troufneš.

Termíny kurzu
Brno
2750 Kč
Praha
2750 Kč
Informace a přihláška


Trial

Kurz je veden skupinou lektorů - účastníků kurzu Školitel, kteří mají za sebou výukovou část. Kvalitu kurzu garantuje přítomný vedoucí lektor ZDrSEMu.


DomaSEM - online kurz

Domácí interaktivní seminář o první pomoci. Využijte příležitost a pojďte s námi poodhalit, jak zachránit lidský život a rozpoznat závažné stavy!
Termíny kurzu
Na přání - kontaktujte kancelář na info@zdrsem.cz
500 Kč
Informace a přihláška


ŠKOLITEL

Chcete učit první pomoc kvalitně, smysluplně a prakticky? Používat ve výuce nácviky a simulované situace? Přednášet tak, že vám účastníci budou viset na rtech? Pak je tu pro vás intenzivní a vysoce praktický kurz Školitel!
Termíny kurzu
Praha - pouze náhradníci
18500 Kč
-
Informace a přihláška


BASIC

Chcete záchranu života bezpečně zvládnout? Prožijte s námi víkend – dostanete mnohem víc! Ideální kurz pro všechny, kteří ve všední dny nemohou. Situace, v nichž jde o život, vážné úrazy i onemocnění – v neděli budete mít správné reakce v malíčku!
Termíny kurzu
Praha
4850 Kč
-
Informace a přihláška


VODÁK

Vydáváte se s pádlem tam, kde nemusí být zdravotnická péče vždy “okamžitě” dostupná? Jste připraveni řešit nehody a události, které mohou nastat na vodě i na břehu? Ať už je vaše voda sladká nebo slaná, síla záběru není to jediné, co vám a vašim kamarádům může zachránit krk.
Termíny kurzu
Znojmo
9800 Kč
-
Informace a přihláška


STANDARD

Od zástavy srdce po zakousnuté klíště. Kurz v plné palbě – připraví vás na vše, s čím se v rámci první pomoci setkáte. Úspěšní absolventi mohou s klidem a akreditací zastat funkci zdravotníka zotavovacích akcí.
Termíny kurzu
Brno - poslední místa
6750 Kč
-
Praha
6750 Kč
-
Informace a přihláška


REAGUJ

Zabijáci dospělých – infarkt a mrtvice, zástava srdce, autonehoda. Celý den věnujeme těm nejzávažnějším stavům. Nepotkáte je sice každý den, ale když na to dojde, budete mít v rukách ty nejlepší karty. Volejte záchrannou službu a reagujte!


HORAL

Umět reagovat v místech, kde profesionální pomoc je dostupná v řádu hodin nebo vůbec, se může ukázat jako zásadní dovednost. Ať už jste na horách nebo daleko v divočině, musíte se více spolehnout sami na sebe.
Termíny kurzu
Vysočina
8500 Kč
-
Vysočina
8500 Kč
-
Informace a přihláška