Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Typy kurzů
hello

Základní tříhodinový kurz

Již během tří hodin Vás naučíme zachránit život. Seznámíme Vás s univerzálním postupem při poskytování první pomoci.  Po kurzu dokážete rozlišit a řešit život ohrožující situace  

Profi - šestihodinový kurz

Účastníci v rolích zachránců. Zkušení, věrohodně hrající a realisticky namaskovaní figuranti v rolích zraněných. Základní kurz rozšířený o simulované reálně vyhlížející situace a rozbory zásahu účastníků. Více než 17 let zkušeností s využitím zážitku ve výuce první pomoci, umožníme vám si naučené nejen vyzkoušet, ale v bezpečném prostředí opravdu zažít a získat tak dostatečnou sebedůvěru, nutnou k poskytnutí první pomoci ve skutečném životě.

Teambuilding

Teambuilding, který má smysl a zřetelný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízíme spojení tradičních teambuildingových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíte. Společný zážitek „na hraně života a smrti“ vám umožní poznat i dlouholeté kolegy tak, jak jste je dosud neznali.

Show

Kurzy pro velké skupiny účastníků nebo krátké kurzy. Základy první pomoci v kostce, ukázky, skutečné příběhy, nahrávky.

Standardní kurzy

Většina našich kurzů pro veřejnost je pro oblast firemního vzdělávání poměrně dlouhá (kromě kurzu Mama jde o minimálně dvoudenní kurzy), nicméně jejich výhodou je, že s délkou roste efektivita. Témata a rozsah vícedenních kurzů se od těch 3hodinových zas až tak zásadně neliší, nicméně delší čas poskytuje nesrovnatelně větší možnosti opakování nácviků i simulací, klíčového pro dlouhodobé zapamatování a zažití nacvičených postupů.

Kurz na míru, delší kurzy

Všechny naše kurzy jsou více či méně „na míru“. Zážitková forma výuky to ani jinak neumožňuje. Na základě našich mnohaletých zkušeností s výukou (a samozřejmě také mezinárodně platných standardů) první pomoci, se rádi se pokusíme sladit vaši představu s našimi možnostmi.

Zkušenosti máme se všemi stupni škol, s kurzy od 3h do 5 dnů. Většina našich účastníků z oblasti školství jsou pedagogové a vychovatelé, ale obsah a formu kurzů dokážeme samozřejmě přizpůsobit i specifickým potřebám dětí všech věkových skupin. V detailu některá z míst, kde již naše kurzy proběhly.

Pro pedagogy: ALMŠ, LMŠ Pramínek, SZŠ Jihlava, MU Brno, Škola Hrou, ZŠ Chrudim, ISŠA Brno, MŠ a ZŠ Duhovka, ZŠ Integra, ZŠ Nový Porg, VUT Brno, TF Jihočeské univerzity, ….

Pro děti: ZŠ Petřiny Sever (Praha), ZŠ Integra, InBáze, o. s., Gymnázium Jižní město, Skautské středisko Maják…

 

MŠ:

Lesní MŠ Pramínek (Říčany), ALMŠ (Praha), MŠ Duhovka (Praha, kurz z ½ v AJ), MŠ Podsaďáček (Praha),…
ZŠ: Petřiny Sever (Praha), Soukromá ZŠ speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, ZŠ Chrudim, Škola hrou (Praha), Duhovka (Praha, kurz z ½ v AJ),  Nový Porg (Praha), Lyčkovo náměstí (Praha), Škola Integra (Vsetín),…

SŠ:

ISŠA (Brno), SZŠ Jihlava, Gymnázium Jižní město, Nový Porg

VŠ:

MU (Brno), ACOR MU (Brno), VUT – kajakáři (Brno), Teologická fakulta Jihočeské univerzity (České Budějovice), …

DDM:

Vlašim, Poděbrady, Monet (Praha), Lužiny (Praha),…

Další organizace pracující s mládeží:

Skauti Hradec Králové, Velký vůz (Praha), Český Červený kříž, Infinit, Inbáze, o.s. (Rakovice), YMCA T.S., o.s. pro skauty (Čučice), HO Humanita (Praha), Barvínek (Brno), ONYX (Zlín), Atleti v akci (Praha), Sluňákov - Centrum ekologických aktivit (Olomouc), PŠL (Praha), Saleziáni (Pardubice, Plzeń, Fryšták), …

Jednotlivé reference jsou řazeny vždy od nejnovějších po starší, na řadě míst realizujeme kurzy v průběhu let samozřejmě opakovaně. V případě zájmu o konkrétní reference nám prosím napište a my vám předáme konkrétní kontakt.